Background

Innovator. Trustworthy. Economic.

Software service for everyone, from small businesses to large businesses.

Need detailed information ?

Have You Seen Our Package Programs?

You can save time with our package programs produced for different areas.

Need detailed information ?

Membership AgreementBu metin, SİSTTECHNOLOGY YAZILIM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'ne (Sist ® Technology olarak anılacaktır) ait www.sisttechnology.com , www.sisttechnology.com.tr ve sahibi olduğu diğer internet sitelerinin ve mobil uygulamalarının ki bu maddeden sonra "internet siteleri ve mobil uygulamalar" olarak anılacaktır, kullanım şartlarını içerir. Lütfen dikkatli okuyunuz.

1 - Şartların Kabulü : Sist ® Technology internet sitelerine ve mobil uygulamalarına girmekle SİSTTECHNOLOGY YAZILIM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2 - Fiyatlar: Sist ® Technology internet sitelerinde ve mobil uygulamalarında ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır. Hizmet ücretlerinin banka havalesi/eft yoluyla ödenmesi durumunda bankanızca sizden gönderim ücreti tahsil olunabilecektir. Hizmet ücretinin kredi kartı ile ödenmesi halinde tarafımızca hizmet bedeli tahsil edilebilinir.

3 - Sitemiz üzerinden yapılan her türlü yazılım, otomasyon sistemi, mobil uygulama, web hosting ve alan adı tescil vb. işlemlerinin tüm sorumlulukları, bu adreslerde ve alanlarda yayınlanacak olan bilgilerin sorumlulukları ilgili kişilere ya da firmalara aittir. Üyeler ile ürün sağlayıcılar arasındaki alışveriş ve ticari anlaşmalardan Sist ® Technology sorumlu değildir.

4 - Bilgileriniz : Bilgileriniz; kayıt sırasında ya da kayıt sonrasında Sist ® Technology internet sitelerine ya da mobil uygulamalarına girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız. Sist ® Technology ve ya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde Sist ® Technology bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir. Sist ® Technology'ye bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına açıktır. (genel amaçlı kullanım alanları için geçerlidir)

4.1 - Kayıt Şartları: Sist ® Technology internet sitelerine ya da mobil uygulamalarına kaydolmanız halinde
a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,
b) Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. Sist ® Technology, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

4.2 - Kullanıcı Adı ve Şifre : Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca
a) Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda Sist ® Technology'yi uyarmak ve siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden Sist ® Technology sorumlu değildir.

4.3 - Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar : Sist ® Technology'deki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin,
a) Sahte, çalıntı olmaması,
b) Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb haklarının çiğnememesi
c) Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.)
d) Pornografi veya çıplaklık içermemesi
e) Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve
f) Site üyelerine istenmeyen (spam) mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.

5 - Bize Verdiğiniz Haklar : Bilgilerinizi reklam amaçlı kullanabiliriz. Ancak bilgileriniz 3.üncü şahıslara verilmez. Kimlik bilgileriniz gibi veriler sadece bizde saklı kalacak. Bu bilgiler şifrelerinizi ve mail adreslerinizi kaybetmeniz durumunda kimliğinizi doğrulayabilmek için gereklidir.

6 - Gizlilik : Sist ® Technology, 6. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

7 - Sistemin İşleyişi : Sist ® Technology internet siteleri, mobil uygulamaları ve bu mecralar üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.

8 - Sist ® Technology üzerinden aldığınız alan adları "Sist ® Technology" nin çalıştığı ana firmada başka bir hesaba kesinlikle aktarılmaz. Ancak Sist ® Technology'nin çalıştığı firma dışındaki başka bir firmaya transfer edilebilir.

9 - Firmamıza, telefon, mail, online destek ve diğer ulaşım yolları ile küfür, hakaret ve aşağılayıcı ifadelerde bulunan kişilerin üyelikleri askıya alınır. Sist ® Technology ile çalışmalarına müsade edilmez. Herhangi bir ücret iadesi ve aldığı ürünlerinin başka hesaba taşınma, aktarma gibi işlemler yapılmaz.

10 - Kuralları Çiğnemeniz halinde ne olur? : Sist ® Technology, uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.

11 - Hosting Kullanım Şartları ;

a) Sınırsız e-mail ve ftp hesabı ticari amaçla veya ücretsiz hizmet olarak ikinci şahıslara kullandırılmaz.
b) Sınırsız domain host hizmeti de ticari amaçlı kullanılamaz.
c) Bant genişliğimiz yüksek olup herhangi bir kısıtlama yapılmamaktadır.
d) Sistemlerimiz özel yazılımlarımızla 7 gün 24 saat gözetim altındadır.
e) Belirli kartlarda taksit imkanı vardır.
f) Kontrol Panel sayesinde tüm işlemler online yapılabilir.
g) Ödemelerimiz peşindir.
h) Backup hizmetleri Opsiyoneldir.
ı) Hosting hizmetinizde kullandınız domainlerin değişiminde, dosya yedeği alınmayıp site ayarlarınız sıfırlanarak yeniden yapılır.

12 - COM.TR Uzantılı Domain kayıt siparişlerinde eğer domain belge gerektiriyor ise, kullanıcı domain kaydı için gerekli belgeleri tarafımıza göndermekle yükümlüdür. Kullanıcı belge göndermez ise veya gönderilen belgeler eksik, geçersiz, domain kaydı için yetersiz ise sorumluluk kullanıcıya aittir sipariş için ödenen ücret geri ödenmez.

13 - Sist ® Technology ve/veya onun her ne koşul altında olursa olsun iştirakleri ve/veya Sist ® Technology'ye iştirak eden ticari faaliyetler herhangi bir güvenlik riski öngördüklerinde özel ya da tüzel şahıslara ait barındırdıkları üye bilgilerinin değiştirilmesi ya da silinmesi ya da durdurulması ya da herhangi başka bir fiili ve/veya sanal eylemin elektronik ya da basılı ortamda gerçekleştirilebilmesi ya da iptal edilebilmesi adına ilgili üyelik üzerinde hak iddia eden her nevi şahıs veya şahıslardan; üzerlerinde Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası barındıran resmi kimlik örneklerini isteyebilir, bu şart gerçekleşmediği ve/veya iletilen belge örneğinde tutarsızlık ve/veya işbu belgenin üzerinde barındırdığı bilgilerin tespitini ya da okunurluğunu zorlaştıran herhangi bir kararsızlık durumda ise hiçbir işlem yapmama haklarını saklı tutarlar.

14 - Müşterice üyelik hesabının açılmasını takiben ürün alımı gerçekleştiğinde, kurulan ticari faaliyet kapsamında mevzuat gereği ilgili üyelik hesabı 10 yıl süreyle silinemez ve sadece kullanıma kapatılabilir. Ancak üyelik işlemleri gerçekleştirildiği halde herhangi bir ürün alımı yapılmaması durumunda müşterinin üyeliğinin silinmesi talebi hakkı vardır ve ilgili talep üzerine üyelik silinir.

Yayın Tarihi : 03/04/2021

LoadingRetrieving latest tweet...Back to Top

You can follow us on Instagram, Twitter, Facebook and LinkedIn accounts, can be informed about all developments.
2011 © Sist ® Technology. All rights reserved. Trademark rights are protected by the Turkish Patent Institute.